Sprawy frankowe

Kompleksowo zajmujemy się analizą kredytów zarówno indeksowanych, jak i denominowanych. 

W zasadzie powszechną wiedzą już jest, że podstawowym problemem dotyczącym kredytów frankowych są stosowane przez bank klauzule abuzywne, dotyczące przeliczenia kredytu, które są niejasne, nieprecyzyjne, wprowadzające w błąd i doprowadzają do sytuacji, w której kredytobiorca jest zmuszony oddać zdecydowanie więcej niż był przekonany przy zawieraniu umowy. Nasze doświadczenie pozwala wykorzystać powyższe nieprawidłowości w Sądzie na korzyść Kredytobiorcy.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii w celu podjęcia kroków prawnych mających na celu znaczące obniżenie lub całkowite wyeliminowanie Państwa zadłużenia.

Jesteśmy skuteczną Kancelarią w Olsztynie działającą na tym polu od wielu lat, a prowadzone przez nas sprawy możemy liczyć w setkach. Dlatego z łatwością rozpracowujemy sztuczki banków mające na celu uniknięcie odpowiedzialności, a Klientom dokładnie tłumaczymy każdy krok, przedstawiamy różnice między kredytem frankowym indeksowanym, a denominowanym, wskazujemy na nieprawidłowości w indywidualnej umowie Klienta w oparciu o posiadane już wyroki w kwestii spraw frankowych.